MEDAILOVÁ PÁRTY V MOHELNICI S DORTEM ZA ODMĚNU

10.09.2020

(5.9.2020) Svitavští hráči U14 sehráli přípravný zápas v Mohelnici. Jednalo se doslova o medailovou párty. Kluby v posledních letech kooperovaly a získaly dvě bronzové medaile na mistrovství republiky. Pro Svitavy i pro Mohelnici to byly krásné úspěchy a tak vzájemný souboj "bronzových medailistů" sliboval pěkný basketbal. První poločas naplnil očekávání a ještě vteřinu před půli Svitavy vedly 43:44. Jenže v poslední vteřině se domácí trefili téměř od půlky a rázem a tak půle vyzněla pro domácí 46:44. To je nabudilo k velkému výkonu ve třetí čtvrtině, kdy rozhodli o svém vítězství 93:70. I přes prohru sehráli svitavští hráči v Mohelnici velmi dobré tři čtvrtiny a na těch je třeba do budoucna stavět. Z nevydařené třetí čtvrtky je třeba se poučit. Sladkou odměnou za velmi pohledný zápas byl každému týmu dort a symbolická medaile.